Oto Pasta Cila
Diğer Hizmetler

Oto Pasta Cila

Aracın dış yüzeyinde kaza veya darbe sonucunda hasarlar meydana gelmektedir.

Bu hasarlar, leke, çizik ve çürüme gibi sorunlarla aracın yüzeyinde kendini göstermektedir.  Gözle görülebilen bu hasarların düzeltilmesi amacıyla araçlara pasta cila uygulaması yapılmaktadır. Pasta cila uygulaması ile  aracın dış yüzeyinde oluşan sorunlar giderilmekte ve aracın tüm yüzeyinin aynı renkte görülmesi sağlanmaktadır. 

Pasta cila uygulaması ustalık gerektiren ve titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. İşlemlere başlamadan önce aracın yüzeyi toz ve leke gibi  yüzeysel pisliklerden arındırılmalıdır. Yüzeyi iyi temizlenmeyen bir aracın üzerine yapılan pasta cila  düzgün  durmayacaktır.  Pasta cilanın mevcut renkle uyumlu bir şekilde durabilmesi açısından  işlemden önce yapılacak temizliğin  titizlikle yapılması gerekir.  Pasta cila uygulamasında kullanılacak malzemelerin kaliteli ve uzun ömürlü dayanabilecek şekilde seçilmesi oldukça önemlidir. Kayseri oto pasta cila işlemlerinizi yaparken her marka ve model araca profesyonel ekibimizle yürütmekteyiz.

Pasta Cila Hizmeti

Aracınızın ışıltısını korumak ve onun değerini yüksek tutmak görevimiz. Pürüzsüz ve parlak kaporta desteğimiz sayesinde aracınızı ışıl ışıl parlayacak ve prestijinizi koruyacaktır. Kayseri pasta cila servisimizin uzman olduğu bir hizmettir. Bu işte çalışan personelimiz yılların tecrübesi ile hareket etmektedir. Aracınız bu hizmetle beraber, yolda parlak ve dikkat çekici bir özelliğe sahip olur.
 

Boya Pasta Cila Hizmeti

Boya pasta cila, zamanla araç kaportasında oluşan oksidasyon ve çiziklerin iki aşamalı pasta cila ve boya uygulamasıyla kapatılma işlemidir. Araç kaportasının mevcut deforme görünümünü iyileştirme, boyayı koruma ve aracın daha esteik ve parlak görünmesine yardımcı olan bu uygulama aynı zamanda araç boya ve kaporta ömrünün uzamasına da katkıda bulunmaktadır.
Aracınızın kaporta sorunlarını giderme ve sonrasında boya pasta cila hizmeti alması konusunda servisimiz size kolaylık sağlayacaktır. Çok kaliteli hizmeti en uygun pozisyonda almak için servisimize ulaşıp hizmet talep edebilirsiniz. Maddi ve manevi değeri koruma noktasında verdiğimiz hizmetler aracınıza çok büyük katkı yapacaktır. 
 

Pasta Cila Ömrü Ne Kadar?

Pasta cila uygulama süresi, aracın leke ve hasar durumuna göre değişiklik göstermektedir. Araca yapılan cila uygulaması ortalama 1 ay boyunca durmaktadır. Pasta uygulamaları için belirlenen süre ise ortalama 1 yıldır. Pasta işleminin  sürekli tekrarlanması araç için olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Çünkü pasta işlemi,  mevcut boyayı kaldırabileceği için sürekli tekrara gerek olmayan bir uygulamadır. 
Araçtaki boyanın gereksiz anlamda incelmesi ve düzeltilemeyecek bir duruma gelmemesi açısından pasta işlemi sık  tekrarlanmamalıdır. Bu noktaları bilen ve aracın genel durumunu etkilemeyecek pasta cila uygulaması yapacak bir yetkili  servis üzerinden hizmet alınması aracın değerinin düşmemesi açısından gereklidir. Kayseri pasta cila uzmanlarımız, en kaliteli malzemler ile size en kaliteli işlemi garanti eder.

Pasta Cila Araca Zarar Verir Mi?

Araçtaki boyanın  incelmesi veya sökülmesi pasta işlemine, boya kaplama ise cila işlemi içerisinde yer almaktadır. Pasta cila işlemi, günümüzde pek çok araç sahibinin almış olduğu hizmetlerden biridir. İşlemin araca zarar vermemesi için özenli ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Aracın zarar görmesi, boyanın iyi seçilmemesi ve işlemin iyi yapılmaması sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu anlamda işlemi bilirkişinin yapması aracın değer kaybetmemesi açısından oldukça önemlidir. 
Araca yanlış yapılan ve sık tekrarlanan pasta cila işlemleri aracın boyasının gereksiz anlamda zarar görmesine sebep olacaktır. Araca yapılan gereksiz boyama işlemleri  aracın değerini düşüreceğinden bu işlemlerin servis üzerinden alınması gerekir. Kayseri pasta cila uzmanı Çakır Otomotiv en iyi sonuçlar için hizmetinizde.

İlgili Konular

Motor ne zaman rektefiye ister?

Motor ne zaman rektefiye ister?

İşlevini eskisi gibi yerine getiremeyen ve uzun süredir bakım görmemiş motorlara rektifiye işlemi uygulanmaktadır. Bu uygulama sayesinde performansı düşen motorların durumu düzeltilmekte ve aracın çalışma ömrüne katkı sağlanmaktadır.

Rehbere git

Araç periyodik bakım yapılmazsa ne olur?

Periyodik bakım,motorlu araçlarda bulunan parçaların belirli aralıklarla kontrol edilmesini ve gerekli durumlarda değişim işlemlerinin yapılmasını sağlayan bakımlardır. Periyodik bakım sayesinde, araçlarda oluşan hasarlar giderilmekte ve araçların ömrünün daha uzun süre dayanması amaçlanmaktadır.

Rehbere git
Araç periyodik bakım yapılmazsa ne olur?
Devirdaim Pompası Arızası

Devirdaim Pompası Arızası

Rehbere git

Fren Merkezi Arızası

Rehbere git
Fren Merkezi Arızası