Oto Pasta Cila
Diğer Hizmetler

Oto Pasta Cila

Aracın dış yüzeyinde kaza veya darbe sonucunda hasarlar meydana gelmektedir.

Bu hasarlar,  leke, çizik ve çürüme gibi sorunlarla aracın yüzeyinde kendini göstermektedir.  Gözle görülebilen bu hasarların düzeltilmesi amacıyla araçlara pasta cila uygulaması yapılmaktadır.  Pasta cila uygulaması ile  aracın dış yüzeyinde oluşan sorunlar giderilmekte ve aracın tüm yüzeyinin aynı renkte görülmesi sağlanmaktadır. 

Pasta cila uygulaması ustalık gerektiren ve titizlikle yapılması gereken bir işlemdir.  İşlemlere başlamadan önce aracın yüzeyi  toz ve leke gibi  yüzeysel pisliklerden arındırılmalıdır.  Yüzeyi iyi temizlenmeyen bir aracın  üzerine yapılan pasta cila  düzgün  durmayacaktır.  Pasta cilanın mevcut renkle uyumlu bir şekilde durabilmesi açısından  işlemden önce yapılacak temizliğin  titizlikle yapılması gerekir.  Pasta cila uygulamasında kullanılacak malzemelerin kaliteli ve uzun ömürlü dayanabilecek şekilde seçilmesi oldukça önemlidir. Kayseri Oto Pasta Cila Servisi işlemlerinizi yaparken her marka ve model araca profesyonel ekibimizle yürütmekteyiz.

Pasta Cila Ömrü Ne Kadar?

Pasta cila uygulama süresi,  aracın leke ve hasar durumuna göre değişiklik göstermektedir.  Araca yapılan cila uygulaması ortalama 1 ay boyunca durmaktadır.  Pasta uygulamaları için belirlenen süre ise ortalama 1 yıldır.  Pasta işleminin  sürekli tekrarlanması  araç için olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.  Çünkü pasta işlemi,  mevcut boyayı kaldırabileceği için sürekli tekrara gerek olmayan bir uygulamadır. 
Araçtaki boyanın gereksiz anlamda incelmesi ve düzeltilemeyecek bir duruma gelmemesi açısından pasta işlemi sık  tekrarlanmamalıdır.  Bu noktaları bilen ve aracın genel durumunu etkilemeyecek pasta cila uygulaması yapacak bir yetkili  servis üzerinden hizmet alınması aracın değerinin düşmemesi açısından gereklidir. Kayseri pasta cila uzmanlarımız, en kaliteli malzemler ile size en kaliteli işlemi garanti eder.

Pasta Cila Araca Zarar Verir Mi?

Araçtaki boyanın  incelmesi veya sökülmesi pasta işlemine, boya kaplama ise cila işlemi içerisinde yer almaktadır. Pasta cila işlemi, günümüzde pek çok araç sahibinin almış olduğu hizmetlerden biridir.  İşlemin araca zarar vermemesi için özenli ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.  Aracın zarar görmesi, boyanın iyi seçilmemesi ve işlemin iyi yapılmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.  Bu anlamda işlemi bilirkişinin yapması aracın değer kaybetmemesi açısından oldukça önemlidir. 
Araca yanlış yapılan ve sık tekrarlanan pasta cila işlemleri aracın boyasının  gereksiz anlamda  zarar görmesine sebep olacaktır.  Araca yapılan gereksiz boyama işlemleri  aracın değerini düşüreceğinden bu işlemlerin  servis üzerinden alınması gerekir. Kayseri pasta cila uzmanı Çakır otomotiv en iyi sonuçlar için hizmetinizde.

Pasta Cila Hizmeti

Aracınızın ışıltısını korumak ve onun değerini yüksek tutmak görevimiz. Pürüzsüz ve parlak kaporta desteğimiz sayesinde aracınızı ışıl ışıl parlayacak ve prestijinizi koruyacaktır. Pasta cila hizmeti servisimizin çok uzman olduğu bir hizmettir. Bu işte çalışan personelimiz yılların tecrübesi ile hareket etmektedir. Aracınız bu hizmetle beraber, yolda parlak ve dikkat çekici bir özelliğe sahip olur
 

Boya Pasta Cila Hizmeti

Aracınızın kaporta sorunlarını giderme ve sonrasında boya pasta cila hizmeti alması konusunda servisimiz size kolaylık sağlayacaktır. Çok kaliteli hizmeti en uygun pozisyonda almak için servisimize ulaşıp hizmet talep edebilirsiniz. Maddi ve manevi değeri koruma noktasında verdiğimiz hizmetler aracınıza çok büyük katkı yapacaktır. 
 

İlgili Konular

Triger Kayışı Değişim

Triger Kayışı Değişim

Rehbere git

Araba pasta cila Çizikleri yok eder mi?

Pasta cila işlemleri, aracın dış yüzeyinde oluşmuş hasarları önlemek amacıyla yapılan iyileştirme işlemlerinin tümüdür. Pasta cila işlemlerinin araca etki edebilmesi için kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve uzman bir kişi tarafından yapılması gerekir. Bunun yanında arabada oluşmuş çiziklerin düzelmesi için öncelikli olarak bakılan durum çiziklerin derinliğidir. Aracın yüzeyinde oluşmuş geçici çizikler, pasta cila işlemi ile eski haline getirilmektedir. Ama yüzeyde oluşmuş çizikler derinse servis farklı bakım yollarına da başvurmaktadır.

Rehbere git
Araba pasta cila Çizikleri yok eder mi?
Motor ne zaman rektefiye ister?

Motor ne zaman rektefiye ister?

İşlevini eskisi gibi yerine getiremeyen ve uzun süredir bakım görmemiş motorlara rektifiye işlemi uygulanmaktadır. Bu uygulama sayesinde performansı düşen motorların durumu düzeltilmekte ve aracın çalışma ömrüne katkı sağlanmaktadır.

Rehbere git

Araç periyodik bakım yapılmazsa ne olur?

Periyodik bakım,motorlu araçlarda bulunan parçaların belirli aralıklarla kontrol edilmesini ve gerekli durumlarda değişim işlemlerinin yapılmasını sağlayan bakımlardır. Periyodik bakım sayesinde, araçlarda oluşan hasarlar giderilmekte ve araçların ömrünün daha uzun süre dayanması amaçlanmaktadır.

Rehbere git
Araç periyodik bakım yapılmazsa ne olur?