Çakır Otomotiv Hakkında

Çakır Otomotiv Hakkında

Çakır Otomotiv, uzun yıllardan itibaren donanımlı kadrosuyla araç bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bu zamana kadar geçen sürede saymakla bitmeyecek kadar mutlu müşterisi ile araç bakım hizmeti veren Çakır otomotiv, kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden namını araç servisleri arasında duyurmuştur. 

Firma, alanında kendini kanıtlamış ve işinin ehli ekiple çalışarak müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı kendisine misyon edinmiştir.  Kurulduğu yerde en çok tercih edilen servislerden biri olması  bu başarıyı kanıtlar niteliktedir.  Servis, önceleri küçük bir alana hizmet verirken  şimdilerde yurdun dört bir yanından gelen araca ev sahipliği yapmaktadır.  Şehir dışından dahi müşterilerinin bulunması servisi "Ulaşılabilirlik" konusunda üst sıralara taşımıştır. 

Titiz Çalışma

Servise  bakım için gelen her araç ayrıntılı olarak incelenmektedir.  İncelenen araçların hasarlarının  hızlıca çözüme kavuşturulması adına yetkin kadromuz ile 7/24 çalışmaktayız. 

Doğru Bilgi ve Şeffaf Çalışma Detayları

Araç sahipleri servis seçimi konusunda ince eleyip sık dokumaktadır.  Firma olarak bunun bilincinde bir hizmet sunma adına sürekli olarak kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Araç sahiplerinin aklındaki soruların cevap bulması ve kaliteli hizmeti en iyi şekilde alabilmeleri adına ihtiyaç duyulan her hizmeti sağlamaktayız.