Oto Detaylı Temizlik
Diğer Hizmetler

Oto Detaylı Temizlik

Araçlar yoğun kullanıma maruz kalan alanlardan biridir. Gün içerisinde yoğun bir şekilde vakit geçirilen bu alanların temizlenmesi oldukça önemlidir.

Çünkü araçlarda trafik ve egzoz gazlarının etkisiyle  toz ve bakteriler oluşmaktadır.  Bu bakteriler klimanın da etkisiyle  aracın her yüzeyine  işlemektedir.  Araçta bulunan herkes bu bakterilerden  olumsuz anlamda etkilenmektedir.  Bu anlamda aracın iç ve dış ayrıntılı olarak düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir.

Oto detaylı temizlik,  her araç servisinin sunmuş olduğu hizmetlerden biridir.  Bu hizmet sayesinde aracın tüm yüzeyi  ayrıntılı olarak temizlenmektedir.  Temizlik işlemlerini  alanında uzman ve deneyimli  personeller sağlamaktadır.  Aracın koltuk döşemelerinden tavan döşemelerine kadar her yüzeyi  ayrıntılı olarak temizlenmektedir.  Temizlik sırasında  aracın döşemelerini ve araç sahiplerini  olumsuz anlamda etkileyecek herhangi bir kimyasal kullanılmamaktadır.  Bu anlamda temizlik işlemlerinin yetkili bir servis üzerinden alınması oldukça önemlidir. Kayseri Oto Detaylı Temizlik Servisi işlemleriniz tüm servis çalışmalarının ardından araçlarınızı detaylı temizlikle teslim etmekteyiz.

Oto Detaylı Temizlikte Neler Yapılır?

Detaylı temizlik, aracın ayrıntılı olarak temizlenmesini sağlamaktadır.  Detaylı temizlik sırasında aracın işlem gören kısımları aşağıda verildiği şekildedir;
1.  Tavan döşeme temizliği
2.  Koltukların yıkana kurulanması
3.  Taban halısının temizlenmesi
4.  Kapı döşemelerinin ayrıntılı temizlenmesi
5.  Araç lastiklerinin kontrol edilip temizlenmesi
6.  Bagaj halasının temizlenmesi
7.  Stepne temizliğinin  yapılması
Oto Detaylı Temizlik Süresi
Detaylı temizlik hizmetinin süresi, rutin araç temizlik sürelerinden farklıdır.  Çünkü detaylı temizlik,  aracın ayrıntılı olarak temizlenmesini sağladığı için süresi daha uzundur.  Detaylı araç temizliği için ayrılan süre 4 saattir.  Ancak sürelerin uzayıp kısalmasındaki başlıca faktör aracın boyutudur.  Büyük araçların temizlik sureleri küçük araçlara göre daha uzundur.  Bunun yanında aracın kirlilik boyutu da  surelerin uzamasını etkileyen faktörlerden biridir.
Aracın sadece belirli bir bölümünü temiz etmek isteyen  araç sahipleri için bu süreler  kısalmaktadır.  Aracın sadece dışını  temiz etmek isteyen bir araç sahibi ile detaylı temizlik yaptırmak isteyen bir araç sahibinin temizlik süresi ve temizlik ücreti aynı değildir.  Bu durumlarda yaşanan farklılıkları,  servis yetkilileri araç sahiplerine ayrıntılı olarak iletmektedir.  Servis yetkilileri aracın boyutuna ve durumuna göre  yapılacak temizliğin süresini ve alınacak ücret ile alakalı ayrıntılı bilgiyi araç sahiplerine işleme başlamadan iletmektedir. 

İlgili Konular

Motor ne zaman rektefiye ister?

Motor ne zaman rektefiye ister?

İşlevini eskisi gibi yerine getiremeyen ve uzun süredir bakım görmemiş motorlara rektifiye işlemi uygulanmaktadır. Bu uygulama sayesinde performansı düşen motorların durumu düzeltilmekte ve aracın çalışma ömrüne katkı sağlanmaktadır.

Rehbere git

Araba pasta cila Çizikleri yok eder mi?

Pasta cila işlemleri, aracın dış yüzeyinde oluşmuş hasarları önlemek amacıyla yapılan iyileştirme işlemlerinin tümüdür. Pasta cila işlemlerinin araca etki edebilmesi için kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve uzman bir kişi tarafından yapılması gerekir. Bunun yanında arabada oluşmuş çiziklerin düzelmesi için öncelikli olarak bakılan durum çiziklerin derinliğidir. Aracın yüzeyinde oluşmuş geçici çizikler, pasta cila işlemi ile eski haline getirilmektedir. Ama yüzeyde oluşmuş çizikler derinse servis farklı bakım yollarına da başvurmaktadır.

Rehbere git
Araba pasta cila Çizikleri yok eder mi?
Silindir Kapağı Çatlağı

Silindir Kapağı Çatlağı

Motorunuzun en önemli bileşenlerinden biri olan silindir kapağı, motorun verimli ve sorunsuz çalışmasında kritik bir rol oynar. Ancak, bu kritik parçada meydana gelebilecek çatlaklar, motorun performansını ve güvenilirliğini ciddi şekilde etkileyebilir. Silindir kapağı çatlakları, genellikle motorun aşırı ısınmasına veya yanlış montaja bağlı olarak gelişir ve bu durum, motorun sağlığı için ciddi sonuçlar doğurabilir. Silindir kapağı çatlaklarının belirtilerini, silindir bloğu çatlamasını, çatlakların kaynak yoluyla onarılabilirliğini ve bu tür bir tamirin maliyetini derinle...

Rehbere git

Devirdaim Pompası Arızası

Rehbere git
Devirdaim Pompası Arızası