Kayseri Fiat Servisi

Kayseri Fiat Servisi

Kayseri Fiat servisi, Fiat markalı olan aracınız ile alakalı onarım ve bakımında sizlere yardımcı olmaktadır. Kayseri bölgesinde bulunan firmamız, aracınızın iç ve dış mekanizmasıyla alakalı tüm işlemleri detaylı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Servis içerisinde aracınızın ihtiyaç duymuş olduğu tüm işlemler uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetler:

 • Motor tamiri ve arıza teşhisi
 • Kayseri Motor yağı değişimi
 • Oto emniyet sistemleri
 • Oto akü kontrolü ve garanti
 • Egzoz emisyon ve vale hizmeti
 • Araç iç ve dış aydınlatma sistemleri
 • Elektronik arıza tespiti
 • Araç Fren Sistemleri
 • Periyodik Bakım
 • Lastik değişimi ve rot balans
 • Kaporta boya ve göçük düzeltme
 • Kayseri Oto klima tamir ve bakımı
 • Araçlarda kış ve bahar bakımı
 • Araç fren sistemi bakımı ve onarımı
Firmamız aracın ihtiyacı olan tüm bakımı ve onarımı karşılamasının yanında otomobil aksesuar takılma işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Kayseri Fiat Servisi

Kayseri Fiat Servisi

Kayseri Fiat Servisi

Fiat, uzun yıllardır ülkemizde üretim ve satış yapan firmalardandır. Başarılı araçları ve verdiği hizmeti ile dünyanın pek çok bölgesinde en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Ekonomi ve kalite açısından kullanıcılarına birden fazla başarılı seçenek sunmaktadır. Bu durumun örneği olan pek çok aracı ülkemizde de sıklıkla tercih edilen araçlarındandır. Aynı zamanda araçları için sunduğu kaliteli servis hizmeti de kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmesinin önemli nedenlerindendir. Kayseri Fiat servisi de markanın bu hizmet kalitesiyle Fiat marka araç kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Çakır Otomotiv Bosch Car Service - Kayseri Fiat Servisi, Fiat Yetkili Servis olarak tüm Fiat modellerine profesyonel servis hizmeti vermekteyiz. Kayseri oto tamircisi olarak en yüksek teknoloji kullanılmaktadır.

Kayseri Fiat Servisi

Fiat Araç Servisi Fiyatları

Fiat Araç Servisi Fiyatları

Araç bakım ve onarımı söz konusu olduğunda servisin aracın ihtiyacı olan işlemleri belirlemesi fiyatta belirleyici bir unsurdur. Aracı görmeden net bir fiyat belirlemek yanlış bir uygulama olacaktır. Ancak kullanıcının direktifleri sonrasında servis bir fiyat aralığı belirleyebilecektir. En sağlıklı fiyat öğrenimi için ise aracın serviste uzman bir ekip tarafından analizi gerekmektedir. Servis çalışanları bu analiz doğrultusunda aracın nelere ihtiyacı olduğunu net bir şekilde belirleyebilir. Bu aşamadan sonra araç kullanıcılarına net ve kesin bir fiyat söylemektedir. Kayseri Fiat servisi, aracınızın ihtiyacı olan işlemleri hızlı bir şekilde belirlemektedir. İstediğine göre işlemlere başlanmakta ve başarılı bir hizmet için her aşamada uzman bir ekiple çalışmayı yürütmektedir.

Fiat Araç Servisi Fiyatları

Kayseri Fiat Servisi Bakım Onarım Ve Değişim Hizmetleri

Kayseri Fiat Servisi Bakım Onarım Ve Değişim Hizmetleri

Kayseri Fiat servisi bakım, onarım ve revizyon konusunda en güvenilir hizmet adreslerinin başında gelmektedir. Aracınıza göre tamir ve onarım çalışmaları dikkatle yapılırken, garantili ve orijinal parça değişimi hizmetleri, aracınızın performansını beklenen noktaya taşımak durumundadır. Uzman kadrosu ile görev başında olan servis elemanları, aynı zamanda teknik donanımla birlikte her türlü ihtiyacı karşılayacak yeteneğe sahip durumdadır. Modern ve ergonomik tasarlanmış servis istasyonları, her türlü hizmetin uygun şekilde sunumuna katkı sağlamaktadır. Sürekli performansı artan bir servis ve onun sağladığı hizmetler, aracınıza ve marka kalitenize çok büyük katkı sağlayacaktır. Periyodik bakımlar ve bunu takip eden süreçte onarım çalışmaları, uzman kadro ve yeterli servis altyapısı ile hizmet olarak size ulaşmaktadır. Uzman ekipler gerekli tetkikleri yaptığı süreçlerde sorunu hemen tespit etmektedirler. Parça değişimi ile çözülecek sorunlarda, uzman servisimizin nitelikli hizmetleri devreye girip size yardım sağlamaktadır. Tedarik ettiğimiz orijinal ve kaliteli parçalar, aracınız için iyi bir çözüm unsuru olarak kendini göstermiştir.

Kayseri Fiat Servisi Bakım Onarım Ve Değişim Hizmetleri

Kayseri Fiat Servisi Periyodik Bakım

Kayseri Fiat Servisi Periyodik Bakım

Kayseri Fiat servisi bünyesinde her yıl belli zamanlarda düzenli periyodik bakım hizmetleri sunulmaktadır. Aracınıza ve marka kalitenize yakışır hizmetler, modern servisimizin geniş imkânları ile size ulaşmak durumundadır. Aracınız hakkında detaylı araştırma ve tetkikleri yapan uzman ekiplerimiz, özellikle bilgisayarlı arıza tespit sistemini kullanarak sorunları hemen tanımlamış ve hızlı çözümler oluşturmuştur. Aracınızın serviste kalma süresini düşürecek çalışmalarımız, bir an evvel yollara çıkmanıza önemli derecede destek sağlanmıştır. Daha özgüvenli konforlu ve rahat bir ulaşım konusunda, servisimizin çalışmaları size gerekli ışığı tutmuş ve yol göstermiştir. İhtiyaçlarınıza hızlı cevap veren ve sağlıklı çözüm oluşturan servisimiz, düzenli periyodik bakımları her zaman öncelikli görevleri arasında kabul etmiştir. Bakım hizmetlerimiz arasında yer alan;


§  Kış Bakımı
§  Bahar Bakım
§  Yıllık Bakımlar
§  10 Bin Km Bakımı
§  90 Bin Km Bakımı
§  Ağır Bakım


Çalışmaları konusunda, servisimiz her zaman göreve hazır bir şekilde sizi beklemektedir. Aracınızı servise getirdiğiniz andan itibaren, uzman kadro, donanımlı istasyonlar ve yüksek ekipman kalitesi hizmetinizde olacaktır. En zor koşullarda rahat ve sağlıklı yolculuğu elde etmeniz adına, servisimizin çözümleri size her zaman gerekli desteği sağlayacaktır. Pratik ve rahat yolculuk konusunda büyük bir hassasiyetle yapmış olduğumuz çalışmalar, kendinizi yollarda daha güvende hissetmenize destek verecektir. Servis bakım hizmetlerimiz çok geniş kapsamlıdır. Motor yağı, filtre ve sıvıların kontrolüne ek olarak, mekanik sistemler, elektrik sistemleri, elektronik sistemler, bu tür bakımlarda gözden geçirilmektedir. Aracınızla ilgili tüm sorunları hemen tanımlayan ve hızlıca giderme amacıyla çalışan servisimiz, pratik ve avantajlı hizmetleri ayağınıza getirmiş durumdadır. Düzenli periyotlarla gerçekleşen bakım hizmetleri, araçları zinde tutar ve yola hazır hale getirir. Trafik kazaları ve benzer riskleri düşündüğümüzde, en azından araç kaynaklı sorunların bir an evvel çözülmesi gerekir. Gerekli ve düzenli bakımlar sayesinde, aracınızın trafiğe daha güvenli bir şekilde çıkması sağlanır. Servis olarak gerekli yatırımları yapıp bu konuda size her zaman desteği sağlamış durumdayız. Aracınızla ilgili çok dikkatli çalışmalarımız, uzman kadromuz ve sahip olduğumuz teknoloji ile birlikte size büyük destek sağlamaya devam edecektir. Çakır otomotiv hizmetinizde.

Kayseri Fiat Servisi Periyodik Bakım