Kayseri Peugeot Servisi

Kayseri Peugeot Servisi

Kayseri Peugeot Servisi her zaman yardıma hazır! Bu nedenle, yapmanız gereken herhangi bir Kayseri araç tamir çalışması için varış noktanız olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz! Aracınızı ve teknik servisten beklediğiniz hizmeti şansa bırakmayın. Biz, bu sorumluluğu büyük bir gururla üstleniyoruz. Rutin bakımınızı ve ortaya çıkan zamansız onarımları ele alarak sizi her zaman hızlı ve ekonomik çalışmalarla mutlu etmeye devam edeceğiz. Peugeot aracınıza düzgün bir şekilde hizmet vermek için teknik servisimizi gereken tüm ekipmanlarla onattık. Bununla birlikte, Peugeot fabrikasında eğitilmiş teknisyenlerimiz, rutin bir yağ değişiminden komple motor onarımına kadar her şeyin üstesinden gelir. A'dan Z'ye, emin ellerdesiniz. Bundan böyle teknik servislerde daha fazla zaman kaybetmeyin. Sizin için hemen sorunu teşhis edelim, düzeltmek için gereken zamanı ayıralım ve sizi yoğun hayatınıza geri götürelim!

Kayseri Peugeot Servisi

Peugeot Periyodik Bakım neden Önemli?

Peugeot Periyodik Bakım neden Önemli?

Periyodik bakım, aşağıda verilen aşamaları kapsayan oto bakım faaliyetidir.
Her Yağ Değişiminde

  • Motor yağ filtresi değişir,
  • Fren hortumları ve hatları kontrol edilir.
13.000 KM veya 6 ay
  • Motor yağı ve motor yağ filtresi değişir,
  • Lastikler değişir. 8000 milden (13.000 km) önce meydana gelse bile düzensiz aşınmanın ilk belirtisinde Kayseri Peugeot Servis devreye girer ve hem aracınızın hem de sizin daha güvenli bir sürüş deneyimi kazanması için lastik değişimi gerçekleştirilir.
Yukarıda verilenler, oto periyodik bakım kapsamına dahil olan kavramlardan yalnızca bir kaçıdır. Bunların birinde meydana gelecek en ufak bir aksilik, bir zincirleme halinde diğer aksamları etkileyecektir. Bunun sonucunda ise aracınızda istenmeyen hasarlar meydana gelecek, bu hasarlar ise muhtemel kazalar ile sonuçlanacaktır. İşte Kayseri Peugeot Servis hizmeti almak bu kadar önemlidir. Çakır Otomotiv Bosch Car Service - Kayseri Peugeot Servisi, Kayseri Peugeot Yetkili Servisi ihtiyaçlarınız için tüm Peugeot modellerinin işlerini yapmaktayız.

Peugeot Periyodik Bakım neden Önemli?

Neden Çakır Otomotiv?

Neden Çakır Otomotiv?

Çakır Otomotiv, aracınızın ihtiyaçlarının, sizin ise beklentilerinizin farkında olan ve bu ihtiyaç ve beklentiler çerçevesinde hizmet sunan bir firmadır. Aracınızın değer kaybetmesini önleyerek bakım hizmeti almak istemeniz durumunda, bizlerle iletişime geçmeniz mümkündür. Tamamen orijinal aksamlar kullanılarak ve yine tamamen aracınızın marka ve yapısı kapsamında sunulan hizmetlerle fabrika çıkışı araç sağlığına ulaşmanız hayal değildir.  

Neden Çakır Otomotiv?